Tartu Tamme Kool

Tartu Tamme Kooli huviringid 2021/2022

Koolisisesed ringid

Registreerida saab ringijuhendaja meiliaadressil, mis on lisatud nime juurde. Registreerida saab ka otse ringijuhendaja juures.
RingijuhtAeg
(algus- ja lõpuaeg)
TunnidRingSihtrühmKoht
Urmas Buhvestov
urmas@tamme.tartu.ee
T 16.30-18.00
21.09.2021-24.05.2022
2Koolilähedane programmeerimine 6.-8. klass120
Kersti Aan
kerstia@tamme.tartu.ee
T 14.10-14.55
N 14.10-14.55
01.09.2021-31.05.2022
2Noortekoor7.c, 8.c ja 9.c klass225/aula
Mariann Virkhausen
mariann@tamme.tartu.ee
T 08.15-09.00
R 13.15-14.00
02.09.2021-27.05.2022
2Mudilaskoor2.c, 3.c klass (tüdrukud)223/aula
Mariann Virkhausen
mariann@tamme.tartu.ee
T 14.10-14.55
N 14.10-14.55
02.09.2021-31.05.2022
2Lastekoor 4.c, 5.c, 6.c klass (tüdrukud)223/aula
Mariann Virkhausen
mariann@tamme.tartu.ee
T 13.15-14.00
14.09.2021-31.05.2022
1Hobikoor 2.a, 2.d klass223
Hiie Kroon
hiie@tamme.tartu.ee
R 13.15-14.00
06.09.2021-31.05.2022
12.c klassi poistekoor2.c klass311
Hiie Kroon
hiie@tamme.tartu.ee
T 08.15-9.00
N 14.10-14.55
02.09.2021-31.05.2022
1Poistekoor2.c, 3.c, 4.c, 5.c, 6.c klass (poisid)311/aula
Hiie Kroon
hiie@tamme.tartu.ee
N 15.00-15.45
21.08.2021-31.05.2022
1Solistid5.-7. klass311
Sigrid MadissonN 12.20-13.05
09.09.2021-13.06.2022
1Lugemispesa2.a klass204
Kersti LoimK 13.15-14.00
08.09.2021-13.06.2022
1Lugemispesa2.b klass206
Ave NigolK 13.15-14.00
08.09.2021-13.06.2022
1Lugemispesa2.c klass207
Kadi NahaN 12.20-13.05
09.09.2021-13.06.2022
1Lugemispesa2.d klass208
Tiina OrgelE 12.20-13.05
06.09.2021-13.06.2022
2 korda kuusLugemispesa1.a klassSuur kaar 53
Maie TuudeleppK 12.20-13.05
08.09.2021-13.06.2022
2 korda kuusLugemispesa1.b klassSuur kaar 53
Lea LaniE 12.20-13.05
06.09.2021-13.06.2022
2 korda kuusLugemispesa1.c klassSuur kaar 53
Ülle RuulK 13.15-14.00
08.09.2021-13.06.2022
1Lugemispesa3.c klass303
Liina Ansberg, Piret Laanesoo
liinal@tamme.tartu.ee, piret@tamme.tartu.ee
täpsustamisel
13.09.2021-31.05.2022
2huviring T.O.R.E6.-9. klass007
Marily Pokk
gadypm@tamme.tartu.ee
E 12.20-13.05
06.09.2021-27.05.2022
1Robootika (algajad I)1.b klassSuur kaar 53
Marily Pokk
gadypm@tamme.tartu.ee
E 13.15-14.00
06.09.2021-27.05.2022
1Robootika (algajad II)1.c klassSuur kaar 53
Marily Pokk
gadypm@tamme.tartu.ee
T 12.20-13.05
06.09.2021-27.05.2022
1Robootika (algajad III)1.a klassSuur kaar 53
Marily Pokk
gadypm@tamme.tartu.ee
E 15.00-16.35
06.09.2021-27.05.2022
2Robootika (edasijõudnud I)5.-9. klass120
Marily Pokk
gadypm@tamme.tartu.ee
T 15.00-15.45
06.09.2021-27.05.2022
1Robootika (kesktase I)2. klass120
Marily Pokk
gadypm@tamme.tartu.ee
T 15.50-16.35
06.09.2021-27.05.2022
1Robootika (kesktase II)3.-4. klass120
Marily Pokk
gadypm@tamme.tartu.ee
R 15.50-16.35
06.09.2021-27.05.2022
1Robootika (kesktase II)3.-4. klass120
Marily Pokk
gadypm@tamme.tartu.ee
R 15.00-15.45
06.09.2021-27.05.2022
1Robootika 2.c klass120
Meelis Sulg
meelis@tamme.tartu.ee
N 15.45-17.15
06.09.2021-31,05.2022
2Tehnoloogia huviring5.-9. klasstehnoloogiaklass
Tiina Tooding
5531853
K 15.00-15.45
08.09.2021-31.05.2022
1Tähelepanu, start! (kohtade arv täitunud)1.-5. klassvõimla
Tiina Tooding
5531853
T 14.00-14.45
07.09.2021-31.05.2022
1TV10 olümpiastarti ettevalmistus (kohtade arv täitunud)3.-5. klassTamme staadion
Aigar Kukk
aigar@tamme.tartu.ee
T 15.00-16.30
07.09.2021-27.05.2022
2TV10 olümpiastarti ettevalmistus (kohtade arv täitunud)6.-8. klassTamme staadion
Aigar Kukk
aigar@tamme.tartu.ee
R 15.00-15.45
10.09.2021-31.05.2022
1Pallimängud2.-4. klassvõimla
Aigar Kukk
aigar@tamme.tartu.ee
R 15.45-16.30
10.09.2021-31.05.2022
1Pallimängud5.-8. klassvõimla
Kärt Rebane
kart@tamme.tartu.ee
T 14.10-14.55
14.09.2021-31.05.2022
1Rahvastepall2.-4. klassvõimla
Uudo Limak
53307867
K 16.00-17.00
07.09.2021-13.06.2022
1Laskmine (meistelikkuse klass)6.-9. klassjõusaal
Uudo Limak
53307867
T 15.00-17.00 N 15.00-17.00
07.09.2021-13.06.2022
4Laskmine 5.-9. klassjõusaal
 

Tasulised ringid

Ringijuhid jagavad infolehti ning klassijuhatajad saadavad lapsevanematele meilitsi need edasi. Infot saab huviringi pakkuja kodulehelt või meiliaadressilt.
RingijuhtAeg
(algus- ja lõpuaeg)
TunnidRingSihtrühmKoht
Svea Onno
Tartu Spordiselts Kalev

svea.onno@just.ee
529 1581
https://tartukalev.ee/treenerid/svea-onno
E 16.30-19.00 K 16.30-19.00 R 16.00-17.30
01.09.2021-31.05.2022
Lauatennisaula
Tiina Tooding
Tartu Spordiselt Kalev

https://www.tartukalev.ee/liitumine-ja-info
T 15.00-16.00 N 15.00-16.00
07.09.2021-13.06.2022
2Kergejõustik1.-3. klassstaadion
võimla
Reti Väärt
reti@hotmail.com
56467550
T 15.00-15.45
14.09.2021-31.05.2022
1Saalihoki2.-3. klassvõimla
Heigo-Elmar Vahesaar
info@slackline.ee
www.slackline.ee
T 13.15-14.00
21.09.2021-30.11.2021
1Slackline1.-4. klassTamme kooli hoov