Tartu Tamme Kooli töötajad

Õpetajaained, ametvaheruum, koduklass(sise)telefonkonsultatsioon õpilastele
Kersti Aanmuusika224 (124) E 6. tund (225)
Pille Aasmäeeripedagoog007 (136) kokkuleppel
Karmen Adovõppealajuhataja227746 1730 (128) kokkuleppel
Liina AnsbergHEVKO,
7.a klassijuhataja
3135646 8009 (119) kokkuleppel
Urmas BuhvestovIT-juht123746 1728 (118)  
Mare Häidbergsotsiaalpedagoog313523 1905  kokkuleppel
Kaupo Järvistebioloogia221 (120) kokkuleppel
Anelle Kaasikklassiõpetaja,
5.c klassijuhataja
205, 121 N 7. tund (205)
Anneli Kaasikkunst   
Liis Kaasikinglise keel301 K 6. tund
Anti Kadajaneeesti keel, kirjandus,
7.b klassijuhataja
227 (128) R 7. t ja kokkuleppel
Kristi Kadakeesti keel, kirjandus, inimeseõpetus108, 110 (110) K 7. tund (108)
Külli Karoklassiõpetaja, matemaatika,
4.d klassijuhataja
308 kokkuleppel ja K 7. tund (308)
Viivika Keskkülaloodusõpetus, inimeseõpetus, käsitöö ja kodundus,
6.d klassijuhataja
222 (120) N 7. tund (222)
Kaja Kihoklassiõpetaja,
2.a klassijuhataja
304 (126) K 6. ja 7. tund ja kokkuleppel
Liina Kinksaksa keel122, 121 (105) E 7. tund ja kokkuleppel
Tiina Kirsklassiõpetaja, eripedagoog,
3.c klassijuhataja
307 (141) T 7. tund
Anna-Liisa Kirschtants   
Kristel Kokinglise keel,
8.a klassijuhataja
103, 110 (110) T 8. tund (103)
Hiie Kroonmuusika224 muusikute vaheruum (124) T 6. tund
Aigar Kukkkehaline kasvatus210 (122) kokkuleppel
Paul Kunmantöö- ja tehnoloogiaõpetustehnoloogia (119) kokkuleppel
Ines Kurgklassiõpetaja,
3.a klassijuhataja
305 K 7. tund ja kokkuleppel
Sirje Kurgraamatukoguhoidja, pikapäevarühma kasvatajaraamatukogu (132)  
Maret Kuurakunst310 kokkuleppel
Riina Kõlametsmajandusjuhataja126746 1728   
Reet Laanraamatukogu juhatajaraamatukogu (132)  
Tiiu Laanajalugu, ühiskonnaõpetus, karjäärikoordinaator121 (105) N 6. tund (109)
Piret Laanesoosotsiaalpedagoog313513 2812  kokkuleppel
Lea Laniklassiõpetaja,
4.a klassijuhataja
202 (126) T 1. tund ja K 6. tund kokkuleppel
Merli Leemetinglise keel,
6.c klassijuhataja
118, 123 (118) E ja R 7.tund (118)
Kersti Loimklassiõpetaja, inglise keel,
1.b klassijuhataja
206 (126) E 7. tund
Sigrid Madissonklassiõpetaja,
1.a klassijuhataja
204 (126) K 7. ja N 7. tund
Kairi Möllerfüüsika ja loodusained,
7.c klassijuhataja
124 (104) N 8. tund ja kokkuleppel (122)
Kadi Nahaklassiõpetaja,
1.d klassijuhataja
208 kokkuleppel
Anneli Nellismatemaatika,
5.e klassijuhataja
105, 104A (115) K 7. tund ja kokkuleppel (105)
Marge Neltsasjuhiabi102 (111)  
Ave Nigolklassiõpetaja,
1.c klassijuhataja
207 (125) K 7. tund (207)
Margit Ninneesti keel, kirjandus,
9.e klassijuhataja
111, 110 (110) E 8. tund (111)
Ria Nurkvene keel401, 124 (140, 104) T 7. ja 8. tund ja kokkuleppel
Tiina Orgelklassiõpetaja,
4.c klassijuhataja
201 kokkuleppel
Arlete Padareripedagoog-logopeed  kokkuleppel
Sirje Pajuinglise keel219, 110 (110) T 7. ja 8. tund ja 9. tund kokkuleppel (219)
Helen Parkeringlise keel,
7.d klassijuhataja
110, 119 (110) E 7. ja 8. tund (119)
Helgi Pauskarklassiõpetaja,
3.b klassijuhataja
306 (126) E 7. tund (306)
Malle Pehkklassiõpetaja,
3.d klassijuhataja
302 (141) T 6. ja 7. tund (302)
Reesi Penupsühholoog402 (109) kokkuleppel
Gunnar Pettaigringijuht (orkester)orkestriruum  
Reigo Pihlakkehaline kasvatus,
6.b klassijuhataja
210 (122) kokkuleppel
Gady Pähklemäeinformaatikaõpetajate tuba N 6. tund
Piia Randkäsitöö ja kodunduskäsitöö (130) T 8. tund
Kärt Rebanekehaline kasvatus210 (122) N 6. tund
Siim Reedotehnoloogiaõpetustehnoloogia (119)  
Vallo Reimaadirektor101 (101)  
Ülle Reinsonmatemaatika106, 104A T 7. ja 8. tund, R 1. tund kokkuleppel (106)
Marilin Ristheinklassiõpetaja,
2.b klassijuhataja
205 E 6. tund (205)
Ülle Ruulklassiõpetaja,
2.c klassijuhataja
303 (126) E 7. tund
Eliise Saskakehaline kasvatus210 (122)  
Margot Semilarskimatemaatika,
5.a klassijuhataja
104A K 7. tund (125)
Katrin Sildmatemaatika,
8.c klassijuhataja
104A N 7. tund ja kokkuleppel (106)
Ly Sinivälibioloogia,
8.b klassijuhataja
222, 221 (120) N 8. tund (222)
Meelis Sulgtehnoloogiaõpetustehnoloogia (119) N 9. tund
Külli Talpseppmatemaatika,
9.a klassijuhataja
107, 104A (115) N 8. tund ja kokkuleppel (107)
Silja Tammiklassiõpetaja,
6.a klassijuhataja
304, 310 T 7. tund (310)
Sirje Tammingajalugu, ühiskonnaõpetus104, 104A (106) E 8. tund ja kokkuleppel
Ly Tannis-Vinniajalugu111  
Rael Tensoninformaatika,
5.d klassijuhataja
104A, 120 N 8. tund
Tiina Toodingkehaline kasvatus, inimese õpetus,
9.c klassijuhataja
210 (122) kokkuleppel
Kristi Trummalkehaline kasvatus, inimese õpetus210 (122) N 8. tund
Maie Tuudeleppklassiõpetaja,
4.b klassijuhataja
203 (125) kokkuleppel
Ingrid Urbsaksa keel121 (105) E 8. tund ja kokkuleppel
Valentina Urbvene keel006, 124 (104) K 7. ja 8. tund (006)
Helena Veikeeripedagoog300 kokkuleppel
Anu Viigikeemia, loodusõpetus,
9.d klassijuhataja
125, 124 (104) N 7.30, kolmapäeval kokkuleppel
Kristina Villemsongeograafia, loodusõpetus,
9.b klassijuhataja
222, 221 (120) N 8. tund (222)
Mariann Virkhausenmuusika223 (124) R 8. tund ja kokkuleppel
Kadi Vojevodovamatemaatika,
5.b klassijuhataja
104A T 7. ja 8. tund (105)
Monika Väärtkunst, huvijuht227 (127)  

Kõikidel õpetajatel on eposti aadress kujul Eesnimi.Perekonnanimi@tamme.tartu.ee, kus täpitähed on asendatud täppideta tähtedega.

Antud leheküljel oleva info kasutamine masspostituste tarbeks ei ole lubatud.