Tartu Tamme Kool

Tartu Tamme Kooli töötajad

Õpetajaained, ametvaheruum, koduklass(sise)telefonkonsultatsioon õpilastele
Kersti Aanmuusika  E 6. tund kokkuleppel (225)
Pille Aasmäeeripedagoog  T 7. tund + kokkuleppel (OO7)
Karmen Adovõppealajuhataja227746 1730 (128) kokkuleppel
Kädi Aldošinsotsiaalpedagoog313 (5231905)  
Liina AnsbergHEVKO,
8.a klassijuhataja
3135646 8009 (137) kokkuleppel
Urmas BuhvestovIT-juht123746 1728 (118) kokkuleppel
Sigrit Jermoškininglise keel110 E 8. tund ja R 7. tund (301)
Kaupo Järvistebioloogia221 kokkuleppel
Anelle Kaasikklassiõpetaja,
6.c klassijuhataja
121 E 7. ja 8. tund + kokkuleppel (122)
Anneli Kaasikkunst310 kokkuleppel
Anti Kadajaneeesti keel, kirjandus,
8.b klassijuhataja
227 kokkuleppel
Külli Karoklassiõpetaja, matemaatika,
5.d klassijuhataja
308 kokkuleppel (308)
Viivika Keskkülaloodusõpetus, inimeseõpetus, käsitöö ja kodundus,
7.d klassijuhataja
221 T 8. tund (222)
Kaja Kihoklassiõpetaja,
3.a klassijuhataja
304 N 7. tund + kokkuleppel (304)
Liina Kinksaksa keel  T 8. tund (122)
Tiina Kirsklassiõpetaja, eripedagoog,
4.c klassijuhataja
307 E 7. tund, T 1. tund (307)
Kristel Kokinglise keel,
9.a klassijuhataja
110 K 7. tund + kokkuleppel (103)
Hiie Kroonmuusika311 kokkuleppel
Aigar Kukkkehaline kasvatus210 R 8. tund + kokkuleppel (võimla)
Paul Kunmantöö- ja tehnoloogiaõpetustehnoloogia klass kokkuleppel
Ines Kurgklassiõpetaja,
4.a klassijuhataja
  T 6. tund + kokkuleppel (305)
Sirje Kurgraamatukoguhoidja, pikapäevarühma kasvatajaraamatukogu kokkuleppel (raamatukogu)
Maret Kuurakunst310 kokkuleppel
Riina Kõlametsmajandusjuhataja126746 1728 (112) kokkuleppel
Reet Laanraamatukogu juhatajaraamatukogu kokkuleppel (raamatukogu)
Tiiu Laanajalugu, ühiskonnaõpetus109 E 7. tund + kokkuleppel (109)
Piret Laanesoosotsiaalpedagoog313513 2812 (137) kokkuleppel
Lea Laniklassiõpetaja,
1.c klassijuhataja
202 E 7. tund kokkuleppel (SK3)
Merli Leemetinglise keel,
7.c klassijuhataja
  K 7. tund + kokkuleppel (118)
Liisa Liivakinglise keel   
Kersti Loimklassiõpetaja, inglise keel,
2.b klassijuhataja
  K 7. tund + kokkuleppel (206)
Sigrid Madissonklassiõpetaja,
2.a klassijuhataja
204 E 7. tund + kokkuleppel (204)
Laura Manderrahvatants  kokkuleppel
Kairi Möllerfüüsika ja loodusained,
8.c klassijuhataja
124 T 8. ja 9. tund + kokkuleppel (125)
Kadi Nahaklassiõpetaja,
2.d klassijuhataja
  K 6. tund + kokkuleppel (208)
Anneli Nellismatemaatika,
6.e klassijuhataja
104A E 7. tund, T 7. tund (105)
Marge Neltsasjuhiabikantselei (111) kokkuleppel
Ave Nigolklassiõpetaja,
2.c klassijuhataja
  E 7. tund, kokkuleppel (207)
Margit Ninneesti keel, kirjandus,
7.a klassijuhataja
110 E 7. tund, N 8. tund (111)
Ria Nurkvene keel401/124 T 8. tund + kokkuleppel (401)
Tiina Orgelklassiõpetaja,
1.a klassijuhataja
SK1 K 7. tund + kokkuleppel (201)
Arlete Padareripedagoog-logopeed  kokkuleppel
Sirje Pajuinglise keel110 E 8. ja 9. tund, K 7. tund (219)
Helen Parkeringlise keel,
8.d klassijuhataja
110 E 8. tund (119)
Helgi Pauskarklassiõpetaja,
4.b klassijuhataja
  T 7. tund (306)
Malle Pehkklassiõpetaja,
4.d klassijuhataja
  E 6.tund (302)
Reesi Penupsühholoog402 kokkuleppel
Gunnar Pettaigringijuht (orkester)  kokkuleppel
Reigo Pihlakkehaline kasvatus,
7.b klassijuhataja
210 N 7. tund + kokkuleppel
Joosep Pilliroogtehnoloogiaõpetustehnoloogia klass kokkuleppel
Gady Pähklemäeinformaatikaõpetajate tuba N 7. tund + kokkuleppel (120)
Piia Randkäsitöö ja kodundus115 T 7.-8. tund üle nädala (112)
Kärt Rebanekehaline kasvatus210 E 8. tund + kokkuleppel
Vallo Reimaadirektor  (101) kokkuleppel
Ülle Reinsonmatemaatika104a K 8. tund (106)
Marilin Ristheinklassiõpetaja,
3.b klassijuhataja
  N 6. tund (205)
Ülle Ruulklassiõpetaja,
3.c klassijuhataja
303 K 7. tund + kokkuleppel
Eliise Saskakehaline kasvatus210 E 6. tund + kokkuleppel
Margot Semilarskimatemaatika,
6.a klassijuhataja
104a R 7. tund (107)
Katrin Sildmatemaatika,
9.c klassijuhataja
104a T 7. tund (106)
Ly Sinivälibioloogia,
9.b klassijuhataja
221 N 8. tund (222)
Meelis Sulgtehnoloogiaõpetustehnoloogia klass N 9. tund + kokkuleppel
Signe Söömereesti keel ja kirjandus110 N 7. tund + kokkuleppel (108)
Külli Talpseppmatemaatika104a K 8. tund (107)
Silja Tammiklassiõpetaja  kokkuleppel (310)
Sirje Tammingajalugu, ühiskonnaõpetus104a T 7. tund (104)
Rika Tapperinglise keel   
Rael Tensoninformaatika,
6.d klassijuhataja
104a E 8. tund (107)
Tiina Toodingkehaline kasvatus, inimese õpetus,
5.c klassijuhataja
210 kokkuleppel
Kristi Trummalkehaline kasvatus, inimese õpetus210 N 8. tund + kokkuleppel
Maie Tuudeleppklassiõpetaja,
1.b klassijuhataja
SK2 E 6. tund + kokkuleppel (203)
Ingrid Urbsaksa keel122 N 7.45, kokkuleppel (122)
Valentina Urbvene keel  T 8. tund + kokkuleppel (OO6)
Helena Veikeeripedagoog300 K 7. tund + kokkuleppel (300)
Anu Viigikeemia124 T ja K 7.30 + kokkuleppel (125)
Kristina Villemsongeograafia, loodusõpetus,
5.b klassijuhataja
221 N 8. tund (222)
Mariann Virkhausenmuusika223 kokkuleppel
Kadi Vojevodovamatemaatika,
6.b klassijuhataja
104a R 6. ja 7. tund (104)
Monika Väärtkunst, huvijuht,
5.a klassijuhataja
228 kokkuleppel

Antud leheküljel oleva info kasutamine masspostituste tarbeks ei ole lubatud.