Tartu Tamme Kool

Pilveprint Tamme koolis

Alates 30.08.2016 on õpetajate toas Canon printer-skänner-koopiamasin, mis on ühendatud pilve. Sellel saavad printida õpetajad ID-kaardi põhiselt.

Mailiaadress: print.tamme@pilveprint.ee
Sellele aadressile saadetud manused .pdf või .doc vormingus on kasutajale printeri valikus Secure Print kättesaadavad 48 tundi. Kiri tuleb saata @tamme.tartu.ee aadressilt. Kui programm ise ei oska .pdf faili tekitada, siis kasuta virtuaalprinterit "PDFCreator" või "Pilveprinter_v10"
Veebiliides: http://www.printincity.ee.
Sellel aadressil saab sisestada üle 10MB prinditöid, muuta oma konto andmeid. Virtuaalne printer "Pilveprinter_v10" genereerib PDF faili ja laeb tulemuse siia veebilehele.
Lehele sisse logimiseks saab kasutada ID-kaarti (PIN 1 vajalik), mobili-ID, Facebooki või Gmaili kontot (ei pea olema kooli konto). Kahel viimase meetodi kasutamiseks tuleb esimesel korral turvalisemat meetodit kasutadades sisse logida ja teenusekonto siduda.

Mida teha, kui sain uue ID-kaardi?

Printer loeb ID-kaardilt vaid selle numbrit, seega enamusel juhtudel toimib printimine vana ID-kaardiga isegi siis, kui ta on kehtetuks tunnistatud ja nurk ära lõigatud.

Selleks, et kasutusele võtta uus ID-kaart