Tartu Tamme Kool

Tartu Tamme Kooli töötajad

Kõikidel õpetajatel on eposti aadress kujul Eesnimi.Perekonnanimi@tamme.tartu.ee, kus täpitähed on asendatud täppideta tähtedega.

Õpetajaained, ametvaheruum, koduklasstelefonkonsultatsioon õpilastele kõneaeg vanematele
Kersti Aanmuusika,
9.b klassijuhataja
223/224   
Pille Aasmäeeripedagoog007   
Getriin Aavistematemaatika104A   
Karmen Adovõppealajuhataja226746 1730    
Urmas BuhvestovIT-juht123746 1728    
Lea Inselbergkunst310   
Kaupo Järvistebioloogia221   
Anti Kadajaneeesti keel, kirjandus226   
Kristi Kadakeesti keel,
5.d klassijuhataja
108, 110   
Katri Kekorainenklassiõpetaja,
2.d klassijuhataja
305   
Kaja Kihoklassiõpetaja,
2.c klassijuhataja
304   
Liina Kinksaksa keel,
6.d klassijuhataja
122, 121   
Julia Kirpu-Voometskehaline210   
Tiina Kirsklassiõpetaja, eripedagoog,
3.c klassijuhataja
307   
Kristel Kokinglise keel119   
Hiie Kroonmuusika,
8.a klassijuhataja
311   
Aigar Kukkkehaline kasvatus,
7.b klassijuhataja
210   
Paul Kunmantöö- ja tehnoloogiaõpetustehnoloogia   
Ines Kurgklassiõpetaja,
3.a klassijuhataja
301   
Riina Kõlametsmajandusjuhataja126746 1728    
Tiiu Laanajalugu, ühiskonnaõpetus, karjäärikoordinaator109, 121   
Alvar Laideesti keel313   
Lea Laniklassiõpetaja,
4.b klassijuhataja
202   
Kersti Loimklassiõpetaja, inglise keel,
1.b ja 5.c klassijuhataja
206   
Liina Lüüssotsiaalpedagoog,
7.b klassijuhataja
11456468009    
Sigrid Madissonklassiõpetaja,
1.a klassijuhataja
204   
Kadi Nahaklassiõpetaja,
1.e klassijuhataja
208   
Anneli Nellismatemaatika,
6.b klassijuhataja
105   
Marge Neltsasjuhiabi102   
Ave Nigolklassiõpetaja,
1.d klassijuhataja
207   
Margit Ninneesti keel, kirjandus,
5.e klassijuhataja
111, 110   
Ria Nurkvene keel,
6.a klassijuhataja
401, 124   
Tiina Orgelklassiõpetaja,
4.a klassijuhataja
201   
Sirje Pajuinglise keel219, 104A   
Reet Palgekehaline kasvatus210   
Helgi Pauskarklassiõpetaja,
3.b klassijuhataja
306   
Malle Pehkklassiõpetaja,
2.a klassijuhataja
302   
Gunnar Pettaigringijuht (orkester)orkestriruum   
Reigo Pihlakkehaline kasvatus,
7.c klassijuhataja
210   
Piia Randkäsitöö ja kodunduskäsitöö   
Ken Ratniktehnoloogiatehnoloogia   
Vallo Reimaadirektor101   
Ülle Reinsonmatemaatika106, 104A   
Lisabet Roosalgklassid,
3.d klassijuhataja
308   
Ülle Ruulklassiõpetaja,
2.b klassijuhataja
303   
Siiri Saluteeinglise keel,
5.a klassijuhataja
103, 110   
Rigne Znamenskigeograafia, loodusõpetus, informaatika,
8.c klassijuhataja
220, 221   
Külli Talpseppmatemaatika,
8.b klassijuhataja
107, 104A   
Sirje Tammingajalugu, ühiskonnaõpetus,
7.a klassijuhataja
104, 104A   
Merili Tammisaarpsühholoog402   
Lenne Tammisteinglise keel110   
Tiina Toodingkehaline kasvatus, inimese õpetus,
9.c klassijuhataja
210   
Kristi Trummalkehaline kasvatus, inimese õpetus,
6.e klassijuhataja
210   
Maie Tuudeleppklassiõpetaja,
4.c klassijuhataja
203   
Ingrid Urbsaksa keel121   
Valentina Urbvene keel006, 124   
Anu Uusmaaklassiõpetaja,
1.c klassijuhataja
205   
Anu Viigikeemia, füüsika125, 124   
Kristina Villemsongeograafia, loodusõpetus,
5.b klassijuhataja
222, 221   
Mariann Virkhausenmuusika223/224   
Monika Väärtkunst, huvijuht,
6.c klassijuhataja
227   

Antud leheküljel oleva info kasutamine masspostituste tarbeks ei ole lubatud.