Tartu Tamme Kool

Tartu Tamme Kooli töötajad

Kõikidel õpetajatel on eposti aadress kujul Eesnimi.Perekonnanimi@tamme.tartu.ee, kus täpitähed on asendatud täppideta tähtedega.

Õpetajaained, ametvaheruum, koduklasstelefonkonsultatsioon õpilastele kõneaeg vanematele
Kersti Aanmuusika223/224 kokkuleppelneljapäev 12.20
Pille Aasmäeeripedagoog7 kokkuleppelteisipäev kl. 13+kokkuleppel
Getriin Aavistematemaatika104A kokkuleppelkokkuleppel
Karmen Adovõppealajuhataja226746 1730  kokkuleppelE 13.00-16.00 + kokkuleppel
Urmas BuhvestovIT-juht123746 1728    
Lea Inselbergkunst310   
Sigrit Jermoškininglise keel118 T 7. tund (118)kokkuleppel
Kaupo Järvistebioloogia221 K 6-7 tund (221)kokkuleppel
Anti Kadajaneeesti keel, kirjandus226 kokkuleppelkokkuleppel
Kristi Kadakeesti keel,
6.d klassijuhataja
108, 110 K 8. tund (kokkuleppel) (108)T 13.15-14.00 (kokkuleppel) (108)
Külli Karoklassiõpetaja, matemaatika,
1.d klassijuhataja
208 kokkuleppelT 9.10-9.55 + kokkuleppel (306)
Katri Kekorainenklassiõpetaja,
3.d klassijuhataja
305 kokkuleppelK 13.15 - 15.15 + kokkuleppel
Kaja Kihoklassiõpetaja,
3.c klassijuhataja
304 T 7. tundE 13.15-14.00 + kokkuleppel
Liina Kinksaksa keel,
7.d klassijuhataja
122, 121 T, pärast 7. tundikokkuleppel (121)
Tiina Kirsklassiõpetaja, eripedagoog,
4.c klassijuhataja
307 K 7. tund (üle nädala) + kokkuleppel (307)N 8.15-9.00 + kokkuleppel (307)
Kristel Kokinglise keel,
5.a klassijuhataja
119 T 7. tundkokkuleppel
Hiie Kroonmuusika,
9.a klassijuhataja
311 KokkuleppelN 15.00-15.45 + kokkuleppel (311)
Aigar Kukkkehaline kasvatus,
8.b klassijuhataja
210   
Paul Kunmantöö- ja tehnoloogiaõpetustehnoloogia   
Ines Kurgklassiõpetaja,
4.a klassijuhataja
301 R 6.-7. tund (301)R 9.10-9.55 kokkuleppel
Sirje Kurgraamatukoguhoidja, pikapäevarühma kasvatajaraamatukogu   
Riina Kõlametsmajandusjuhataja126746 1728    
Reet Laanraamatukogu juhatajaraamatukogu   
Tiiu Laanajalugu, ühiskonnaõpetus, karjäärikoordinaator109, 121   
Lea Laniklassiõpetaja,
1.a klassijuhataja
202   
Kersti Loimklassiõpetaja, inglise keel,
2.b klassijuhataja
206 kokkuleppelN 8. tund + kokkuleppel (või ühisel järelvastamisajal) (206)
Liina Lüüssotsiaalpedagoog,
8.b klassijuhataja
31356468009  kokkuleppelkokkuleppel
Sigrid Madissonklassiõpetaja,
2.a klassijuhataja
204 N 7. tund, E 6. tund (kokkuleppel)E 13.15-13.45 kokkuleppel (204)
Kadi Nahaklassiõpetaja,
2.e klassijuhataja
208 kokkuleppelkokkuleppel
Anneli Nellismatemaatika,
7.b klassijuhataja
105 T 8. tund, kokkuleppel 9. tund (105)kokkuleppel
Marge Neltsasjuhiabi102   
Ave Nigolklassiõpetaja,
2.d klassijuhataja
207 N 7. tundkokkuleppel
Margit Ninneesti keel, kirjandus,
6.e klassijuhataja
111, 110 N 6. tund (111)E 12.20-13.00 (110)
Ria Nurkvene keel,
7.a klassijuhataja
401, 124 E 7. ja 8. tund +kokkuleppel (401)kokkuleppel
Tiina Orgelklassiõpetaja,
1.c klassijuhataja
201 N 7. tund + kokkuleppel (201)kokkuleppel
Sirje Pajuinglise keel219, 104A T. 7. ja 8. tund (219)kokkuleppel
Reet Palgekehaline kasvatus210   
Helgi Pauskarklassiõpetaja,
4.b klassijuhataja
306 R 5 või 6 tund (306)kokkuleppel
Malle Pehkklassiõpetaja,
3.a klassijuhataja
302 E,T 8. tund, K 7. tund (302)kokkuleppel
Gunnar Pettaigringijuht (orkester)orkestriruum   
Anu Pihlakkehaline kasvatus210   
Reigo Pihlakkehaline kasvatus,
8.c klassijuhataja
210   
Gady Pähklemäeinformaatika313 kokkuleppelkokkuleppel
Piia Randkäsitöö ja kodunduskäsitöö E 9.tundkokkuleppel
Ken Ratniktehnoloogiatehnoloogia T 3. tund (jõusaal)kokkuleppel (kolmapäeviti)
Vallo Reimaadirektor101   
Ülle Reinsonmatemaatika106, 104A K 7. ja 8. tund (106) 
Lisabet Roosalgklassid,
4.d klassijuhataja
308 K 5. tund (üle nädala), kokkuleppel (308)kokkuleppel
Ülle Ruulklassiõpetaja,
3.b klassijuhataja
303   
Siiri Saluteeinglise keel,
6.a klassijuhataja
103, 110 E 7.-8.tund (103)kokkuleppel
Katrin Sildmatemaatika,
5.c klassijuhataja
104A E 7.-8.tund (106?)kokkuleppel
Ly Sinivälibioloogia,
5.b klassijuhataja
222,221 K 7. ja 8. tund (222)kokkuleppel
Rigne Znamenskigeograafia, loodusõpetus, informaatika,
9.c klassijuhataja
220, 221 K 8. tund (220)kokkuleppel
Külli Talpseppmatemaatika,
9.b klassijuhataja
107, 104A K 7. ja 8. tund (107)kokkuleppel
Sirje Tammingajalugu, ühiskonnaõpetus,
8.a klassijuhataja
104, 104A kokkuleppel (104)N 14.00-15.00 + kokkuleppel
Merili Tammisaarpsühholoog402 kokkuleppelkokkuleppel
Tiina Toodingkehaline kasvatus, inimese õpetus,
6.c klassijuhataja
210 kokkuleppel 
Kristi Trummalkehaline kasvatus, inimese õpetus,
7.e klassijuhataja
210  kokkuleppel
Maie Tuudeleppklassiõpetaja,
1.b klassijuhataja
203   
Ingrid Urbsaksa keel121  N 15.00-15.45
Valentina Urbvene keel006, 124 T 7.ja 8.tund,kokkuleppelkokkuleppel
Anu Uusmaaklassiõpetaja,
2.c klassijuhataja
205 kokkuleppelkokkuleppel
Helena Veikeeripedagoog300 kokkuleppelT 1. tund kokkuleppel / N 6. tund kokkuleppel
Anu Viigikeemia, füüsika125, 124 neljapäeval 7.30 + kokkuleppel (125)kokkuleppel
Kristina Villemsongeograafia, loodusõpetus, haridustehnoloog,
6.b klassijuhataja
222, 221 E 8.tund + kokkuleppel (222)T 7.tund kokkuleppel (222)
Mariann Virkhausenmuusika223/224   
Monika Väärtkunst, huvijuht,
7.c klassijuhataja
227 kokkuleppelkokkuleppel

Antud leheküljel oleva info kasutamine masspostituste tarbeks ei ole lubatud.