Tartu Tamme Kool

Kaheksandate klasside looovtööd 2017/2018

Põhikooli lõpetamiseks peab iga õpilane kaitsma loovtöö. Tartu Tamme Koolis tehakse seda 8. klassis.

Täpsemalt saate loovtöö teema valiku, juhendamise, töö koostamise ja hindamise kohta lugeda kooli õppekava väljavõttest või Rigne Znamenski juhendist.

Kui ühelt autorilt on ilmunud ühel aastal rohkem kui üks töö, siis lisatakse nii kasutatud kirjanduse loetellu kui ka viitesse aastaarvu järele (vaheta) tähed a,b, ... erinevate tööde eristamiseks. Kui aastaarvu ei ole teada, siis jätta lühendi n.d ja tähe vahele üks sisetühik (ctrl+shift+tühik)).

Tähtajad 2017/2018

Tehnilisi märkusi tööde esitamisest

Õpilasele

Kaitsmine rühmad

2018A - Sport (R 04.05.18 13:15 ruumis 104)

Aigar Kukk, Reet Palge, Reigo Pihlak, Kristi Trummal, Kristina Villemson

Nrõpilaneklassjuhendajapealkiri
1.Anni Annama8aAigar KukkSaalihokinädal 5. klassidele
2.Mariite Arens8bKristina VillemsonTartu Tamme Kooli 7.d ja 7.e klassi õpilaste arvamus loomakaitsest
3.Markus Kaasik8bAigar KukkPopulaarseimad arvutimängud Tartu Tamme Koolis 6. klassis
4.Ringo Kobi8bAigar KukkJalgpallipäevad 5. klassi poistele
5.Katarina Kukk8bKristina VillemsonTartu Tamme Kooli 7.d ja 7.e klassi õpilaste arvamus loomakaitsest
6.Cristiana Mägimets8bAigar KukkKehaline aktiivsus Tartu Tamme Kooli 6. klassides
7.Eliise Mölder8bKristina VillemsonIluvõimlemiskava koostamine 8-9 aastastele lastele
8.Chris Orav8bAigar KukkJalgpallipäevad 5. klassi poistele
9.Rauno Peedo8cReigo PihlakErgomeetrisõudmise võistlus
10.Erik Siirand8bKristi TrummalKehaline aktiivsus Tartu Tamme Kooli 3. klasside õpilaste seas
11.Albert Tikka8cReigo PihlakErgomeetrisõudmise võistlus
12.Kaspar Toom8aAigar KukkSaalihokinädal 5. klassidele
13.Oskar Tuvike8bKristina Villemson5.b ja 6.b klasside õpilaste muusikakuulamise harjumused
14.Mihkel Tõnisson8cReigo PihlakTartu Tamme Kooli laskmisvõistlus
15.Eliise Uibo8cReigo PihlakTartu Tamme Kooli laskmisvõistlus
16.Sten Voronin8bAigar KukkPopulaarseimad arvutimängud Tartu Tamme Koolis 6. klassis

 

 

2018B - Muusika ja kunst (R 04.05.18 13:15 ruumis 105)

Karmen Adov, Lea Inselberg, Hiie Kroon, Kristi Kadak, Piia Rand, Ken Ratnik, Mariann Virkhausen

Nrõpilaneklassjuhendajapealkiri
1.Andry Avamägi8cKen RatnikPuidust kõrvasiseste kõrvakuularite valmistamine
2.Evaliisa Ender8cLea InselbergSuvekodu pööningu sisekujundus
3.Kätriin Kont8aPiia RandTaaskasutus - särgist seelik
4.Dominik Laantee8aLea InselbergTartu ja skulptor Mati Karmin
5.Mart Saamuel Lobjakas8aKen RatnikHobuse sadula transporditav pink
6.Hanna Mändmaa8aKristi KadakVogue´i tantsuvideo
7.Robert Pärle8cHiie KroonOmaloominguline pala saksofonile
8.Mia Rannu8bHiie Kroon6. ja 7. klasside teadmised Eesti popmuusikast
9.Ken Christian Saar8aMariann VirkhausenAnsambli "Babymetal" tutvustus
10.Vesta Selg8aPiia RandHeegeldatud mänguasi
11.Hanna Soomre8cLea InselbergSuvekodu pööningu sisekujundus
12.Ardi Soonvald8aKen RatnikTranspordikäru
13.Angelica Tidor8cPiia RandVanadest rõivastest särgi valmistamine
14.Oskar Vels8cPaul KunmanÕlimaalide valmistamine

 

 

2018C - Varia I (R 04.05.18 13:15 ruumis 106)

Sigrit Jermoškin, Kaupo Järviste, Anu Pihlak, Ly Siniväli, Rigne Znamenski, Tiina Tooding

Nrõpilaneklassjuhendajapealkiri
1.Emilia Ellermaa8cRigne ZnamenskiKoerte hooldus
2.Ariana Jõgi8aKaupo JärvisteMineraalse osa eraldamine luust
3.Martin Kriisa8aLy SiniväliTartu Tamme Kooli 6. klassi õpilaste teadmised puukidest ja nende poolt põhjustatud haigustest
4.Anna-Grete Kärblane8cSigrit JermoškinIngliskeelne luuleraamat "After Midnight"
5.Liisi-Rebeka Luik8cSigrit JermoškinTTK seitsmendate klasside suhtumine akadeemilisse petturlusse
6.Markus Metsaluik8cAnu PihlakToitumine gluteenitalumatuse korral
7.Linda Elisa Nurk8cRigne ZnamenskiKoerte hooldus
8.Karlos Rattasep8aLy SiniväliEnergiajoogid ja Tamme Kooli 4. ja 8. klassi õpilaste teadlikus energiajookidest
9.Anni Saar8cTiina ToodingUltimate frisbee´t tutvustavate tundide ja võistluse korraldamine
10.Kärt Saaroja8cTiina ToodingUltimate frisbee´t tutvustavate tundide ja võistluse korraldamine
11.Mona Marie Tiidumaa8cRigne ZnamenskiJaapani teemaline klassiõhtu 3.d klassile
12.Marget Toots8aTiina ToodingTartu Tamme Kooli 7. klasside teadmised legaalsetest uimastitest

 

 

2018D - Varia II (R 04.05.18 13:15 ruumis 107)

Getriin Aaviste, Kersti Loim, Ülle Reinson, Merili Tammisaar, Siiri Salutee

Nrõpilaneklassjuhendajapealkiri
1.Neo Naatan Alakivi8cKersti LoimMardipäev
2.Laura-Liisa Hallap8bSiiri Salutee7. klasside õpilaste suhtumine kooli kodutööde tegemisse
3.Kevin Kaares8aLiina LüüsHelkurite kasutamise tutvustamine 3. klassidele
4.Ester Paju8bMerili Tammisaar„Ole KiVa mitte kiusaja” plakatikonkurss 4. klassile
5.Daire Pärtin8bLiina LüüsTervisliku toidu blogi
6.Siim Raudpuu8cÜlle ReinsonMatemaatilised ristsõnad 5.-8. klassile
7.Villu-Jonathan Šoris8bLiina LüüsHelkurite kasutamise tutvustamine 3. klassidele
8.Eveliis Usar8aGetriin AavisteAnimeeritud lühifilm

 

 

2018E - Varia III (R 04.05.18 13:15 ruumis 111)

Anti Kadajane, Liina Kink, Kristel Kok, Ines Kurg, Margit Ninn

Nrõpilaneklassjuhendajapealkiri
1.Gustav Ilves8aKristel KokCalifornia looduse-teemalise ainetunni läbiviimine 5. klassis
2.Karoliina Jõgi8cAnti KadajaneTTK õpilaste treeningharjumused
3.Merily Jüris8aAnti KadajaneJalgpallitreeningute läbiviimine ja jalgpallivõistluse korraldamine TTK 6. klassi õpilastele
4.Keidi Kaasik8cAnti KadajaneKoolipoistest vabadusvõitlejad
5.Kristiin Evamaria Kallas8bMargit NinnPigem film kui raamat
6.Helen Kotsar8cAnti KadajaneTTK 3., 6. ja 9. klasside õpilaste treeningharjumused
7.Merly Käblik8cAnti KadajaneJalgpallitreeningute läbiviimine ja jalgpallivõistluse korraldamine TTK 6. klassi poistele
8.Merilin Lõhmus8bLiina KinkSaksa keele ja Saksamaa tutvustamine 5. klassidele
9.Aleksandra Must8aKristel KokSõbrapäeva-teemaline klassiõhtu
10.Sandra Susanna Peets8aInes KurgHalloweeni-teemalise klassiõhtu korraldamine 4.a klassile
11.Žanna-Bella Shpirak8aInes KurgHalloweeni-teemalise klassiõhtu korraldamine 4.a klassile
12.Greete-Inessa Soome8bMargit NinnŠokolaadikoogi retsept ja valmistamine
13.Karlote Undrits8bMargit NinnŠokolaadikoogi retsept ja valmistamine
14.Kristella Väljaots8aKristel KokSõbrapäeva-teemaline klassiõhtu

 

 

2018F - Varia IV (R 04.05.18 13:15 ruumis 108)

Liina Lüüs, Tiina Kirs, Sirje Tamming

Nrõpilaneklassjuhendajapealkiri
1.Christopher-Robyn Mälk8bLiina LüüsKokaraamat "Isuäratavad toidud poiste moodi"
2.Cyrke Crystina Poks8bTiina KirsKuulsate inimeste monumente Toomemäel
3.Mathias Rõõmus8aSirje TammingEkskursioon Tartu vanalinnas

 

 

2018G - Järelseminar (hiljem)

Järelseminar

Nrõpilaneklassjuhendajapealkiri
1.Siim Pintsaar8bMerili TammisaarTartu Tamme Kooli 7. klasside teadmised tervislikust toitumisest
2.Katre-Li Vallimäe8aÜlle ReinsonTartu Tamme Kooli 5. klasside õpilaste arusaam vaimse ja füüsilise vägivalla kohta