Tartu Tamme Kool

Õpetajate kõnetunnid ja konsultatsioonid

ÕpetajaKonsultatsioon õpilastele Kõnetunnid lapsevanematele
 AegKoht AegKoht
Kersti AankokkuleppelK 15.30  kokkuleppel 224 
Pille AasmäeT 7. tund kokkuleppel 007 K 14.05-14.59 kokkuleppel  007 
Getriin Aavistekokkuleppelkokkuleppel
Karmen AdovkokkuleppelE 14:00-16:00 või kokkuleppel 226 
Lea InselbergE 7. tund kokkuleppel 310 kokkuleppel
Kaupo JärvisteN 8. tund kokkuleppel 222 kokkuleppel
Anti KadajaneE 8. tund või kokkuleppel  K 13.10-13.55 või kokkuleppel  
Kristi KadakT 8. tund kokkuleppel 108 T 13.10-13.55 kokkuleppel 108 
Katri KekorainenE 7. tund või kokkuleppel 305 kokkuleppel
Kaja KihoE 6. ja 7. tund 304 N 14.05-14.50 kokkuleppel 304 
Liina KinkT 7. ja 8. tund 122 N 14.05-14.50  
Julia Kirpu-Voometskokkuleppelkokkuleppel
Tiina KirsE 7. tund kokkuleppel 307 N 9.10-9.55 kokkuleppel  
Kristel KokT 7. tund 119 E 14.05-14.50  
Hiie KroonT. 7. tund kokkuleppel 311 E 14.05-14.50 kokkuleppel  
Aigar KukkN 8. tund  T 15.00-15.45 või kokkuleppel  
Paul Kunmankokkuleppelkokkuleppel
Ines KurgE 6. tund 301 N 10.10-10.55, R 09.10-09.55, kokkuleppel 301 
Riina KõlametskokkuleppelE 12.00-15.00 126 
Tiiu LaanE 9. tund 109 E 16.40-17.30 kokkuleppel 109 
Alvar Laidkokkuleppelkokkuleppel
Lea LaniT 6. tund kokkuleppel 202 kokkuleppel
Merli LeemetE 7.-8. tund kokkuleppel 118 T 11.10-11.55 kokkuleppel 118 
Kersti LoimK 14.05-14.50 või kokkuleppel  206 N 14.05 ainult eelneval kokkuleppel 206 
Liina Lüüskokkuleppelkokkuleppel (tel 56468009)  114 
Sigrid Madissonkokkuleppelkokkuleppel
Kadi Nahakokkuleppelkokkuleppel
Anneli NellisN 7. tund, 8. tund kokkuleppel 105 N 12.15-13.00 kokkuleppel 105 
Ave NigolE 7. tund, R 7. tund 207 kokkuleppel
Margit NinnK 7. tund 111 N 12.00-13.00 111 
Ria NurkK 7. tund või kokkuleppel 401 E 9.00-10.00 kokkuleppel 401 
Tiina OrgelK 7. tund, N 7. tund, kokkuleppel  kokkuleppel
Sirje PajuN 7.-8. tund 219 kokkuleppel  219 
Reet Palgekokkuleppelkokkuleppel
Helgi PauskarE 7. tund 306 kokkuleppel
Malle PehkN 6. tund kokkuleppel 302 E 14.05-14.50 302 
Reigo Pihlakkokkuleppelkokkuleppel
Piia RandN 8. tund käsitöö kokkuleppel
Ken RatnikT 3. ja 5. tund tehnoloogia kokkuleppel
Vallo Reimaakokkuleppelkokkuleppel
Ülle ReinsonR 7. tund 106 K 14:05-14:50 kokkuleppel 106 
Lisabet RoosE 6. tund kokkuleppel 308 N 14.05-14.50 kokkuleppel 308 
Ülle Ruulkokkuleppelkokkuleppel
Siiri SaluteeE 7.-8. tund kokkuleppel 103 kokkuleppel  103 
Rigne ZnamenskiKolmapäev 15:00/7:45 220 kokkuleppel
Külli TalpseppT 7.- 8. tund ja igal hommikul 7.30 kokkuleppel 107 N 13.10-13.55 kokkuleppel 107 
Sirje TammingK 7. tund ja kokkuleppel 104 kokkuleppel
Merili Tammisaarkokkuleppelkokkuleppel
Lenne TammisteT 7. tund ja kokkuleppel 118 kokkuleppel
Tiina Toodingkokkuleppelkokkuleppel
Kristi Trummalkokkuleppelkokkuleppel
Maie TuudeleppK 7. tund 203 kokkuleppel
Ingrid Urbkokkuleppelkokkuleppel
Valentina UrbT 7.-8. tund kokkuleppel 006 kokkuleppel
Anu UusmaaN 7. tund kokkuleppel 205 K 14.05-14.50 kokkuleppel 205 
Anu ViigiT ja N 7.30 + kokkuleppel 125 kokkuleppel
Kristina VillemsonT 7. tund kokkuleppel 222 K 12.15-13.00 kokkuleppel 222 
Mariann VirkhausenN. 8. tund kokkuleppel 223 N. 12.15 kokkuleppel 223 
Monika Väärtkokkuleppelkokkuleppel