Tartu Tamme Kool

Õpetajate kõnetunnid ja konsultatsioonid

ÕpetajaKonsultatsioon õpilastele Kõnetunnid lapsevanematele
 AegKoht AegKoht
Kersti Aankokkuleppelneljapäev 12.20  
Pille Aasmäekokkuleppelteisipäev kl. 13+kokkuleppel  
Getriin Aavistekokkuleppelkokkuleppel
Karmen AdovkokkuleppelE 13.00-16.00 + kokkuleppel  
Lea Inselberg    
Sigrit JermoškinT 7. tund 118 kokkuleppel
Kaupo JärvisteK 6-7 tund 221 kokkuleppel
Anti Kadajanekokkuleppelkokkuleppel
Kristi KadakK 8. tund (kokkuleppel) 108 T 13.15-14.00 (kokkuleppel) 108 
Külli KarokokkuleppelT 9.10-9.55 + kokkuleppel 306 
Katri KekorainenkokkuleppelK 13.15 - 15.15 + kokkuleppel  
Kaja KihoT 7. tund  E 13.15-14.00 + kokkuleppel  
Liina KinkT, pärast 7. tundi  kokkuleppel
Tiina KirsK 7. tund (üle nädala) + kokkuleppel 307 N 8.15-9.00 + kokkuleppel 307 
Kristel KokT 7. tund  kokkuleppel
Hiie KroonKokkuleppel  N 15.00-15.45 + kokkuleppel 311 
Aigar Kukk    
Paul Kunman    
Ines KurgR 6.-7. tund 301 R 9.10-9.55 kokkuleppel  
Riina Kõlamets    
Tiiu Laan    
Lea Lani    
Kersti LoimkokkuleppelN 8. tund + kokkuleppel (või ühisel järelvastamisajal) 206 
Liina Lüüskokkuleppelkokkuleppel
Sigrid MadissonN 7. tund, E 6. tund (kokkuleppel)  E 13.15-13.45 kokkuleppel 204 
Kadi Nahakokkuleppelkokkuleppel
Anneli NellisT 8. tund, kokkuleppel 9. tund 105 kokkuleppel
Ave NigolN 7. tund  kokkuleppel
Margit NinnN 6. tund 111 E 12.20-13.00 110 
Ria NurkE 7. ja 8. tund +kokkuleppel 401 kokkuleppel
Tiina OrgelN 7. tund + kokkuleppel 201 kokkuleppel
Sirje PajuT. 7. ja 8. tund 219 kokkuleppel
Reet Palge    
Helgi PauskarR 5 või 6 tund 306 kokkuleppel
Malle PehkE,T 8. tund, K 7. tund 302 kokkuleppel
Anu Pihlak    
Reigo Pihlak    
Gady Pähklemäekokkuleppelkokkuleppel
Piia RandE 9.tund  kokkuleppel
Ken RatnikT 3. tund jõusaal kokkuleppel (kolmapäeviti)  
Vallo Reimaa    
Ülle ReinsonK 7. ja 8. tund 106   
Lisabet RoosK 5. tund (üle nädala), kokkuleppel 308 kokkuleppel
Ülle Ruul    
Siiri SaluteeE 7.-8.tund 103 kokkuleppel
Katrin SildE 7.-8.tund 106? kokkuleppel
Ly SiniväliK 7. ja 8. tund 222 kokkuleppel
Rigne ZnamenskiK 8. tund 220 kokkuleppel
Külli TalpseppK 7. ja 8. tund 107 kokkuleppel
Sirje TammingkokkuleppelN 14.00-15.00 + kokkuleppel  
Merili Tammisaarkokkuleppelkokkuleppel
Tiina Toodingkokkuleppel  
Kristi Trummal  kokkuleppel
Maie Tuudelepp    
Ingrid Urb 122 N 15.00-15.45  
Valentina UrbT 7.ja 8.tund,kokkuleppel  kokkuleppel
Anu Uusmaakokkuleppelkokkuleppel
Helena VeikekokkuleppelT 1. tund kokkuleppel / N 6. tund kokkuleppel  
Anu Viigineljapäeval 7.30 + kokkuleppel 125 kokkuleppel
Kristina VillemsonE 8.tund + kokkuleppel 222 T 7.tund kokkuleppel 222 
Mariann Virkhausen    
Monika Väärtkokkuleppelkokkuleppel